Zychowicz poleca!
Weki Mięsne z Daleszyc wygrały w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie!
02-12-2011

WEKI MIĘSNE Z DALESZYC to prawdziwa galeria doskonałych, smacznych wyrobów, zamkniętych w słoiku. Należą do nich: Kiełbasa Swojska, Golonka domowa, Smalec z cebulką, Smalec gajowego, Smalec z grzybami, Pasztet domowy, Bekon, Tuszonka. Wśród tych produktów znajdują się również gotowe dania obiadowe, takie jak: Flaczki domowe, Strogonow czy Sos Boloński, które, wystarczy jedynie podgrzać.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby te produkty smakowały dokładnie tak, jak dawniej w naszych domach, kiedy to gospodynie przygotowywały smakowite mięsne weki, nie używając żadnych środków konserwujących.

Chcemy przekonać Klienta jakością tych produktów i różnorodnością smaków, dlatego do każdego z nich dobraliśmy odpowiedni rodzaj mięsa, bukiet warzyw, naturalne przyprawy i zioła.

Weki mięsne z Daleszyc to idealna oferta dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z kuchnią, osób zapracowanych, samotnych i podróżujących dla których nasze produkty są sposobem na oszczędzanie czasu. Jest to również wspaniała propozycja dla wszystkich poszukujących smaku mięs ze słoika, które dawniej przed każdą zimą przygotowywały nasze babcie czy mamy.

Weki mięsne dedykujemy wszystkim Klientom, ceniącym tradycyjne, domowe smaki!

Powrót - Zychowicz, Daleszyce!
Zapraszamy do sklepów - Zychowicz, Daleszyce!